• به روزرسانی: 1397/10/24
  • بازدید: 4962
مشخصات فنی ورق های شیروانی

 

فرمینگ انواع ورق های گالوانیزه و رنگی در عرض های 1000و1250 میلیمتر به طول های سفارشی

 ☎️021-58751 ☎️021-88178450 

شرکت فولادکبیر(سهامی خاص)

جهت بازدیدازقیمت لیست کامل ورق های شیروانی اینجا کلیک فرمایید

درتوضیحات ذیل کلیه فرم های ورق شیروانی و گالوانیزه،رنگی به همراه مشخصات مربوط ورق های فرم شده ملاحظه میفرمایید.قابل توجه است که قبل از اجرای عملیات فرم دهی ورق فولادی میبایست از نوع فرمینگ درخواستی خود اطمینان حاصل فرمایید. بطور معمول دیتیل فرمینگ های هر کارخانه میتواند متفاوت باشد و یا پس از مدتی آپدیت و تغییر شکل پیدا نمایند.

جزییات فرم ورق کرکره سینوسی شیروانی

طرح سینوسی کرکره ای

دیتیل ورق سینوسی کرکره ای

جزییات فرم دهی ورق سینوسی کرکره ای

تولیدورق شیروانی کرکره سینوسی

طرح سینوسی کرکره ای برای مشتریان محترم قابل تولید می باشد. بیشترین مصرف ورق سینوسی کرکره ای در حصار های کارگاه ساختمانی،زمین های کشاورزی و باغ ها ،طرح های خاص معماری،سوله های صنعتی و.... میباشد. ورق سینوسی کرکره ای جزو قدیمی ترین فرم های طرح شیروانی برای سقف ساختمان های مناطق باران خیز و ویلاها میباشد. نحوه تولید این نوع ورق بوسیله دستگاه رول فرمینگ و با روش نورد سرد میباشد. ضخامت ورق های سینوسی کرکره ای،در میزان دوام،تحمل بار برف، و دیگر مشخصات سازه ای در ساختمان سازی نقش بسزایی دارد. ورق سینوسی کرکره ای سقفی سبک،مقاوم، و طرحی موجدار وزیبا را برای شما به همراه دارد.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جزییات فرم ورق ذوزنقه ای

طرح ذوزنقه ای

دیتایل فرم ورق ذوزنقه ای

جزییات فرم دهی ورق ذوزنقه ای

ورق ذوزنقه ای فرمینگ خاصی از ورق رنگی است که موجهای مربعی مانند در عرض ورق ایجاد می کند. این ورق در ظاهر ،مقاومت فیزیکی و ابعادو کاردهی متفاوتی دارد. ورق ذوزنقه قرمز کاربرد های متنوعی دارد که از آن جمله می توان به پوشش سقف های شیروانی به عنوان پرکاربردترین حالت و یا استفاده به عنوان حصار دور زمین یا ساختمان (در حال احداث) و سوله ها یا سقف ویلا اشاره کرد. ورق  ذوزنقه قرمز را می توان از ورق رنگی با عرض ۱۰۰ و ۱۲۵ سانتی متر تولید کرد.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

دیتیل جزییات ورق شادولاین

طرح شادولاین

جزییات ورق کرکره شادولاین

جزییات فرم دهی ورق شادولاین

در مورد این نوع ورق می توان گفت که ورق طرح شادولاین از ورق های رنگی تولیدمی شود که از ویژگی ها و قابلیت های آن می توان به ، وزن سبک ، نصب سریع و آسان و مقاوم بودن در برابر رطوبت اشاره کرد . از ورق های شادولاین پرتقالی بصورت شیروانی و دیواری هم استفاده میگردد. ورق شادولاین،از طرحهای بسیار زیبا و کاربردی ورق های فولادی طرح دار میباشد. طرح شادولاین، طرحی کلاسیک شبیه به ذوزنقه است که دو قله در کنار هم قرار داند و به دلیل ماهیت کاربرد این ورق، از جمله پوشش سقف که همواره در تماس مستقیم با برف، باران و رطوبت قرار دارد، ورق استفاده شده باید دارای مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی باشد. از همین رو در تولید آن از ورقهای رنگی و ساده استفاده میشود. بیشترین کاربرد و سفارش ورق های شادولاین، از ورق رنگی می باشد.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

فرم ورق طرح سفال پالرمو

طرح پالرمو

دیتیل جزییات فرم ورق پالرمو

جزییات فرم دهی ورق طرح سفال پالرمو

ورق طرح سفال پالرمو یکی از زیباترین ورق های موجدار شیروانی است. ورق شیروانی طرح سفال پالرمو بسیار سبک و ارزان قیمت است. بیشترین مصرف این نوع فرم شیروانی در ویلاها و آلاچیق ها میباشد.و در شمال کشور این طرح از پرمصرف ترین ها میباشد.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ورق طرح سفال ژنوا

طرح ژنوا

جزییات دیتیل ورق ژنوا

جزییات فرم دهی ورق طرح سفال ژنوا

ورق های شیروانی طرح سفال ژنوا همانطور که از نام آن ها پیداست تنها بنام طرح سفال هستند و با ورق های سفالی متفاوت می باشند . ورق های  شیروانی طرح سفال ژنوا  از دور نمای ورق های سفال واقعی را دارند اما مزیت ها و ویژگی هایی که نسبت به ورق های سفالی دارند این است که از ورق های سفالی خیلی سبک تر می باشند از این رو نصب آن ها خیلی راحت تر و آسان تر می باشد و به همین دلیل هزینه ی نصب آن ها نیز بسیار کمتر می باشد . علاوه بر این در ورق های شیروانی طرح سفال ژنوا ، مشکلات و مسائلی که در ورق های سفالی وجود دارد ، ندارد چرا که ورق های شیروانی فولادی طرح سفال ژنوا به هیچ وجه دچار خوردگی و پوسیدگی همچنین شکستگی نمی شوند .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فرم دهی ورق دامپا لمبه

طرح لمبه-دامپا

جزییات دیتیل فرم دهی ورق دامپا لمبه

جزییات فرم دهی ورق دامپا-لمبه

دامپا ورقی فلزی است که معمولا از ورق رنگی تولید می شود و با موج های مسطح مستطیل شکل زیبایی خاصی به سقف می بخشد. این طرح که از لمبه های چوبی سنتی الهام گرفته است به همان زیبایی بوده و سبک تر و مقاوم تر هم هست. این ورق ها معمولا برای سقف های داخلی مصرف می شوند ولی در برخی موارد به جای ورق کانکسی در دیوار نیز استفاده می شوند.در بازار به ورق های دامپا ورق لمبه نیز گفته می شود. ورق دامپا با ضخامت 60 صدم میل بدون رنگ، و ورق دامپا قهوه ای سوخته با ضخامت 40 صدم میل از پرکاربردترین ورق های دامپا است.ورق دامپا که در برخی شهرها به آن ورق لمبه نیز می گویند از دیرباز برای ساخت سقف های شیروانی و ویلا کاربرد داشته و امروزه در سردر منازل و ورودی پارکینگ و سقف های بیرونی ساختمان مانند تراس ها شاه نشین نیز استفاده می شوند. از دیگر کاربرد های رایج ورق دامپا قهوه ای سوخته استفاده آن در سقف پارکینگ های بزرگ مانند پارکینگ فروشگاه ها و تالار هاست. از دیگر موارد مصرف ورق های دامپا یا لمبه استفاده در سقف های سالن های سینما و سالن های کنفرانس است. ورق دامپا نمای زیبایی به سقف بخشیده و آن را از حالت یکنواخت خارج می کند. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دیتیل کلیه فرمینگ های ورق فولادی 

فرمینگ ورق شرکت فولادکبیر

 

جهت پرینت و دانلودفایل PDF پی دی اف دیتیل کلیه فرم های ورق گالوانیزه ورنگی شرکت فولادکبیر کلیک فرمایید.

جهت اگاهی از قیمت ورق رنگی کلیک فرمایید.

جهت سفارش کالا با کارشناسان واحد فروش شرکت فولادکبیرتماس بگیرید.

 

فرمینگ های ورق شیروانی