ورق عرشه فولادی - ضخامت: 0.8 - عرض: 1250 - شیت - بنگاه تهران - تاراز

قـیمـت: 29,250تومان
  • تعداد نمایش: 216

ورق 80 عرشه فولادی تاراز گام 75 و 65 

ورق 0/8 میلیمتر گالوانیزه عرشه فولادی با عرض ورق خام 1250 میلیمتر، قابل تولید با برند کارخانه تاراز طبق لیستوفر و طول،تعداد ارائه شده توسط مشتریان محترم قابل عرضه وتولیدمی باشد.

روش خرید ورق 80عرشه فولادی گالوانیزه تاراز

برای ثبت سفارش،خریدار ورق عرشه فولادی،گالوانیزه تاراز ،می بایست پس از انتخاب نوع محصول و دریافت قیمت و صدور پیش فاکتور اولیه ،نسبت به ارسال لیست تولید اقدام می نمایدلیست تولید شامل انتخاب نوع گام ورق و برآورد طول و تعداد ورق های عرشه فولادی میباشد.توجه داشته باشید ورق عرشه فولادی با گام 75 و عرض مفیدهای 92و94 سانت و گام 65 با عرض مفیدهای 99و96سانت به سفارش مشتری قابل تولید میباشند.پس از دریافت لیست تولیدورق های متال دک ،کارشناسان بخش تولید شرکت فولادکبیر اقدام به ثبت سفارش و ارسال لیست به کارخانه عرشه فولادی می نمایند. ورق های عرشه فولادی گالوانیزه تاراز طبق لیست های ارسالی فرمینگ و طبقه بندی و کدگزاری می گردند.پس از اتمام برشکاری و فرم دهی که بسته به وزن سفارش از یکساعت تا دو روز کاری بطول می انجامد،ورق های عرشه فولادی تاراز آماده تحویل به مشتری می گردند، در این بخش کارشناسان فروش با مشتریان جهت حمل بار هماهنگی لازم را بعمل می آورند. توجه داشته باشید مشتری میتواند جهت حمل ورقهای عرشه فولادی از باربری های مورد نظر خود استفاده نماید. 

کارشناسان شرکت فولادکبیر(سهامی خاص) در اسرع وقت آماده هرگونه پاسخگویی به مشتریان عزیز میباشند.

 ☎️ 021-58751 ☎️021-88178450

ورق عرشه فولادی

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

نام شما
نظر شما
Captcha

نظرات کاربران

سوالات متداول

امکان خریدورق عرشه فولادی بصورت اینترنتی از روی سایت و یا تماس تلفنی با شرکت فولادکبیرامکان پذیر است.

پس از اتمام مراحل خرید و ارسال لیستوفر طول وتعداد ورق ها توسط خریداران،زمان تحویل وفرم دهی  ورق های عرشه فولادی یک الی دو روز کاری میباشد.

در روش حمل ورق های عرشه فولادی و اعلام بار به شرکت های حمل ونقل هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و مشتریان میتوانند جهت حمل کالا از باربری های معتمد خود اقدام نمایند.

پس از مشخص شدن قیمت روز ورق عرشه فولادی فروش اینترنتی فعال و مشتریان میتوانند بسهولت از روی سایت اقدام به خریدکالا نمایند در مواقعی که نوسان قیمت شدید باشد،فروش اینترنتی غیرفعال و تماس با کارشناسان شرکت توسط مشتریان تنها روش خرید می باشد.