ورق شیروانی سفید رال 9016 - ضخامت: 0.4 - عرض: 1250 - رول - بنگاه تهران - طرح دامپا

قـیمـت: 37,300تومان
  • تعداد نمایش: 289

تولید انواع ورق لمبه دامپا سفید با ضخامت 0.40 در طول های سفارشی امکان پذیر میباشد

تولید ورق دامپا - لمبه سفید با قیمت مناسب

دامپا (لمبه) رنگ سفید

دامپا ورقی فلزی است که معمولا از ورق رنگی تولید می شود و با موج های مسطح مستطیل شکل زیبایی خاصی به سقف می بخشد. این طرح که از لمبه های چوبی سنتی الهام گرفته است به همان زیبایی بوده و سبک تر و مقاوم تر هم هست. این ورق ها معمولا برای سقف های داخلی مصرف می شوند ولی در برخی موارد به جای ورق کانکسی در دیوار نیز استفاده می شوند.در بازار به ورق های دامپا ورق لمبه نیز گفته می شود. ورق دامپا با ضخامت 60 صدم میل بدون رنگ، و ورق دامپا سفید با ضخامت 40 صدم میل از پرکاربردترین ورق های دامپا است.

کاربرد ورق دامپا سفید

ورق دامپا که در برخی شهرها به آن ورق لمبه نیز می گویند از دیرباز برای ساخت سقف های شیروانی و ویلا کاربرد داشته و امروزه در سردر منازل و ورودی پارکینگ و سقف های بیرونی ساختمان مانند تراس ها شاه نشین نیز استفاده می شوند. از دیگر کاربرد های رایج ورق دامپا سفید استفاده آن در سقف پارکینگ های بزرگ مانند پارکینگ فروشگاه ها و تالار هاست. از دیگر موارد مصرف ورق های دامپا یا لمبه استفاده در سقف های سالن های سینما و سالن های کنفرانس است. ورق دامپا نمای زیبایی به سقف بخشیده و آن را از حالت یکنواخت خارج می کند. 

جزییات ورق دامپا

جزییات ورق لمبه شرکت فولادکبیر

جهت دانلود فایل PDF پی دی اف ورق دامپا شرکت فولادکبیر کلیک فرمایید.

 

جهت سفارش کالا با کارشناسان شرکت فولاد کبیر تماس بگیرید.

ورق دامپاآبی

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

نام شما
نظر شما
Captcha

نظرات کاربران

سوالات متداول

امکان خریدورق طرح دارشیروانی بصورت اینترنتی از روی سایت و یا تماس تلفنی با شرکت فولادکبیرامکان پذیر است.

پس از اتمام مراحل خرید و ارسال لیستوفر طول وتعداد ورق ها توسط خریداران،زمان تحویل وفرم دهی  ورق های شیروانی یک الی دو روز کاری میباشد.

در روش حمل ورق های شیروانی و اعلام بار به شرکت های حمل ونقل هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و مشتریان میتوانند جهت حمل کالا از باربری های معتمد خود اقدام نمایند.

پس از مشخص شدن قیمت روز ورق سقف شیروانی فروش اینترنتی فعال و مشتریان میتوانند بسهولت از روی سایت اقدام به خریدکالا نمایند در مواقعی که نوسان قیمت شدید باشد،فروش اینترنتی غیرفعال و تماس با کارشناسان شرکت توسط مشتریان تنها روش خرید می باشد.