ورق شیروانی سفید رال 9016 - ضخامت: 0.4 - عرض: 1250 - شیت - بنگاه تهران - طرح ژنوا

قـیمـت: 37,400تومان
  • تعداد نمایش: 205

تولید انواع ورق شیروانی طرح سفال ژنوا سفید با ضخامت 4 دهم میلیمتر و در طول های سفارشی امکان پذیر می باشد

ورق شیروانی طرح سفال ژنوا سفید

ورق های شیروانی طرح سفال ژنوا همانطور که از نام آن ها پیداست تنها بنام طرح سفال هستند و با ورق های سفالی متفاوت می باشند . ورق های  شیروانی طرح سفال ژنوا  از دور نمای ورق های سفال واقعی را دارند اما مزیت ها و ویژگی هایی که نسبت به ورق های سفالی دارند این است که از ورق های سفالی خیلی سبک تر می باشند از این رو نصب آن ها خیلی راحت تر و آسان تر می باشد و به همین دلیل هزینه ی نصب آن ها نیز بسیار کمتر می باشد . علاوه بر این در ورق های شیروانی طرح سفال ژنوا ، مشکلات و مسائلی که در ورق های سفالی وجود دارد ، ندارد چرا که ورق های شیروانی  طرح سفال ژنوا به هیچ وجه دچار خوردگی و پوسیدگی همچنین شکستگی نمی شوند .

قیمت ورق طرح سفال ژنوا 

در مورد فروش ورق ژنوا باید گفت قیمت این طرح با پیروی از قیمت ورق های رنگی در نوسان میباشد چرا که بیس این ورق همان رول های رنگی است که توسط دستگاه فرمینگ و پرس به طرح ژنوا تبدیل میگردد و هزینه فرم دهی به آن افزوده میشود.

مشخصات ورق شیروانی طرح ژنوا

دیتیل ورق طرح سفال ژنوا

جهت دانلود دیتیل ورق شیروانی طرح ژنوا کلیک فرمایید.

درنظر داشته باشید فرمینگ های مختلف خروجی های مختلفی دارند.

رنگ آمیزی ورق های طرح سفال
رنگ آمیزی ورق های  شیروانی طرح سفال ژنوا به این شکل می باشد که به قسمت رویی آن ها طی دو مرحله به صورت کوره ای با ضخامت 20 الی 25 میکرون رنگ پودری زده می شود و به قسمت پشتی آن ها طی یک مرحله به صورت کوره ای با ضخامت 7 الی 15 میکرون رنگ پودری زده می شود . چنین رنگ آمیزی بر روی ورق های طرح سفال باعث می شود ورق های شیروانی طرح سفال ژنوا در شرایط مختلف جوی مانند وزش بادهای شدید ، باران و یا تابش مستقیم نور خورشید مقاومت و استحکام خود را حفظ کنند و به هیچ وجه دچار رنگ پریدگی نشوند و یا رنگی که بر روی آن ها زده شده است پوسته پوسته نشود و از بین نرود. نکته ای که در ورقهای شیروانی طرح سفال ژنوا حائز اهمیت است این است که ورقهای شیروانی طرح سفال ژنوا در مدلهای مختلفی تولید میشوند و با پیشرفت تکنولوژی در قالبهای مدرن با بهره گیری از علم روز دنیا تولید میشوند. 

ویژگی های ورق شیروانی طرح سفال ژنوا 
زیبایی خاصی به ساختمان ها می بخشند.نصب آن ها بسیار آسان است و در کمترین زمان انجام خواهد شد.قیمت آن ها نسبت به نمونه های مشابه بسیار پایین تر است بنابراین از نظر اقتصادی فوق العاده به صرفه هستند.رنگ ورق های طرح سفال ژنوا در برابر عوامل مختلف جوی و محیطی تغییر نمی کند و از ثبات بالایی برخوردار است.وزن کم و سبک بودنشان آن ها را تبدیل به انتخاب هایی ایده آل برای مناطق زلزله خیز کرده است.در برابر شرایط مختلف جوی و محیطی بسیار پایدار هستند، ترک نمی خورند، نمیشکنند و جابجا نمی شوند.دارای پوششی یکپارچه هستند.

جهت اطلاع از قیمت های ورق رنگی کلیک فرمایید.

جهت سفارش کالا با کارشناسان شرکت فولاد کبیر تماس بگیرید.

ورق طرح سفال ژنواآبی

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

نام شما
نظر شما
Captcha

نظرات کاربران

سوالات متداول

امکان خریدورق طرح دارشیروانی بصورت اینترنتی از روی سایت و یا تماس تلفنی با شرکت فولادکبیرامکان پذیر است.

پس از اتمام مراحل خرید و ارسال لیستوفر طول وتعداد ورق ها توسط خریداران،زمان تحویل وفرم دهی  ورق های شیروانی یک الی دو روز کاری میباشد.

در روش حمل ورق های شیروانی و اعلام بار به شرکت های حمل ونقل هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و مشتریان میتوانند جهت حمل کالا از باربری های معتمد خود اقدام نمایند.

پس از مشخص شدن قیمت روز ورق سقف شیروانی فروش اینترنتی فعال و مشتریان میتوانند بسهولت از روی سایت اقدام به خریدکالا نمایند در مواقعی که نوسان قیمت شدید باشد،فروش اینترنتی غیرفعال و تماس با کارشناسان شرکت توسط مشتریان تنها روش خرید می باشد.