ورق شیروانی سبز رال 6024 - ضخامت: 0.6 - عرض: 1250 - شیت - بنگاه تهران - طرح ذوزنقه

قـیمـت: 35,800تومان
  • تعداد نمایش: 289

تولید انواع ورق ذوزنقه ای سبز با ضخامت های مختلف در طول های سفارشی امکان پذیر میباشد 

ورق ذوزنقه ای سبز  
فرمینگ خاصی از ورق رنگی است که موجهای مربعی مانند در عرض ورق ایجاد می کند. این ورق در ظاهر ،مقاومت فیزیکی و ابعادو کاردهی متفاوتی دارد. ورق ذوزنقه سبز کاربرد های متنوعی دارد که از آن جمله می توان به پوشش سقف های شیروانی به عنوان پرکاربردترین حالت و یا استفاده به عنوان حصار دور زمین یا ساختمان (در حال احداث) و سوله ها یا سقف ویلا اشاره کرد. ورق  ذوزنقه سبز را می توان از ورق رنگی با عرض ۱۰۰ و ۱۲۵ سانتی متر تولید کرد.

دیتیل ورق ذوزنقه ای

دیتیل ورق ذوزنقه ای فولادکبیر

جهت دانلود دیتیل فرمینگ و فایل پی دی اف PDF ورق ذوزنقه ای کلیک فرمایید.


زمان آماده شدن سفارش ورق های رنگی طرح ذوزنقه ای سبز معمولا بین ۲ تا ۴۸ ساعت کاری آماده بارگیری می باشد.ضخامت مورد استفاده برای ورق های رنگی با فرمینگ ذوزنقه سبز معمولا ۰/۰۴میل تا ۰/۶ صدم میل و حتی بیشتر نیز قابل تولیدمی باشد که با توجه به کاربرد آن و تعیین شرایط سازه ای مورد استفاده می توان آن را تغییر داد.طول ورق بنا به درخواست سفارش دهنده متغیر میباشد و تا 12 متر نیز تولید میگردد. 

کارشناسان شرکت فولادکبیر(سهامی خاص) در اسرع وقت آماده هرگونه پاسخگویی به مشتریان عزیز میباشند.

 ☎️ 021-58751 ☎️021-88178450

ورق رنگی ذوزنقه آبی

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

نام شما
نظر شما
Captcha

نظرات کاربران

سوالات متداول

امکان خریدورق طرح دارشیروانی بصورت اینترنتی از روی سایت و یا تماس تلفنی با شرکت فولادکبیرامکان پذیر است.

پس از اتمام مراحل خرید و ارسال لیستوفر طول وتعداد ورق ها توسط خریداران،زمان تحویل وفرم دهی  ورق های شیروانی یک الی دو روز کاری میباشد.

در روش حمل ورق های شیروانی و اعلام بار به شرکت های حمل ونقل هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و مشتریان میتوانند جهت حمل کالا از باربری های معتمد خود اقدام نمایند.

پس از مشخص شدن قیمت روز ورق سقف شیروانی فروش اینترنتی فعال و مشتریان میتوانند بسهولت از روی سایت اقدام به خریدکالا نمایند در مواقعی که نوسان قیمت شدید باشد،فروش اینترنتی غیرفعال و تماس با کارشناسان شرکت توسط مشتریان تنها روش خرید می باشد.