ورق شیروانی قرمز رال 3000 - ضخامت: 0.5 - عرض: 1250 - شیت - بنگاه تهران - طرح سینوسی

قـیمـت: 34,500تومان
  • تعداد نمایش: 50

تولیدوفروش انواع ورق سینوسی (کرکره) قرمز در طول های سفارشی امکان پذیر میباشد 

ورق کرکره ای سینوسی قرمز

ورق کرکره ای یا ورق سینوسی رنگ قرمز دنده ریز و دنده درشت با فرم دهی ورق های رنگی تولید می شود. به این صورت که به وسیله دستگاه از عرض به شکل موج ورق فرمدهی می شود این عمل موجب شده در طول ورق کرکره ای محدودیتی وجود نداشته باشد و فقط محدودیت به عرض ورق کرکره ای ختم گردد. فرمینگ ورق کرکره ای از نظر قیمت ارزان ترین نوع فرمینگ می باشد. ورق های کرکره ای رنگی از رول های ورق رنگی تهیه شده که رنگ آن کوره ای می باشد. ورق طرح کرکره سینوسی قرمز ابتدایی‌ترین طرح ورق‌های موج دار است که از زمان‌های دور تولید و به بازار عرضه می‌شود. ورق‌های موج دار شیروانی جهت پوشش سقف‌های شیروانی از متریال مختلفی استفاده می‌شود، که این متریال ها را (با توجه به گسترش استفاده از ورق‌های فلزی) می‌توان به دو دسته پوشش‌های فلزی و پوشش‌های غیر فلزی تقسیم نمود.

در دسته پوشش‌های غیر فلزی متریال گوناگونی نظیر ایرانیت، آردواز، سفال، دکرا، شینگن، آندولین، آندو ویلا و غیره قرار می‌گیرند. اما پوشش فلزی شامل ورق‌های فلزی فرم شده در طرح‌های متنوع است، که به دلیل ماهیت پوشش سقف شیروانی ( که تماس دائمی با باران و برف است) باید ورق استفاده شده دارای پوشش باشد، تا از خوردگی و زنگ‌زدگی آن جلوگیری شود. کرکره سینوسی قرمز را می توانید در اندازه های مورد نیاز از ۹۰ سانتی متر تا طول دلخواهی که میخواهید سفارش دهید. مدت زمانی که لازم است منتظر بمانید تا سفارش شما تکمیل شود معمولا بین ۲ تا ۴۸ ساعت است که این موضوع بستگی به ابعاد و مقدار سفارش شما و همچنین ترافیک محصولات سفارشی بستگی دارد. در سقف شیروانی می توان از ورق های رنگی نیز استفاده کرد که به طبع زیبایی و به همان نسبت نیز هزینه بالاتری دارند  اینکه چه ضخامتی برای شما مناسب تر است را می توانید از نصاب شیروانی خود سوال کنید و یا با در نظر گرفت شرایط جغرافیایی و مکانی و همچنین ارتفاع سازه از سطح زمین محاسبه کنید.
مراحل آماده سازی سقف قبل از نصب ورق ها:
قبل از نصب ورق ها باید به تمامی قطعات اسکلت فولادی ضد زنگ زده شود.
هیچ یک از قسمت های تیرچه ها نباید از سطح مورد نظر بیرون زده باشند.
برای نصب باید از تجهیزات مناسب استفاده کرد.
فاصله ی تیرچه ها باید استاندارد باشد تا ورق ها با طول یکنواخت بر روی سقف قرار بگیرند.

زمانی که به ورق فلزی با دستگاه پرس فرم بدهیم ورق های جالبی به دست می آید.یکی از فرم های رایج و کاربردی در بین فرمینگ های مختلف ورق فرم و شکل موجی یا کرکره ای (سینوسی) قرمز است. ورق های کرکره ای قرمز از دیرباز در سقف های شیروانی و شیبدار کاربرد داشته و دارند. ورق رنگی کرکره ای ارزان ترین گزینه برای پوشش سقف یا حصارکشی دیواری است. ضخامت ورق های کرکره سینوسی رنگی بین ۰/۳ میل تا ۱ میلی متر است که ضخامت رایج در بازار و محصول با عرضه و تقاضای بالای آن ضخامت ۰/۵ میل است. عرض ورق های رنگی کرکره سینوسی قرمز معمولا ۱۰۰ و یا ۱۲۵ سانتی متر است. طول ورق های رنگی کرکره سینوسی قرمز می تواند عددی دلخواه بنا به سفارش مشتری باشد.ولی عموما ورق هایی با طول ۲متر ، ۳متر،۴متر،۵متر و ۶ متر به صورت پیش فرض آماده ارسال می باشد.
کاربرد های ورق کرکره ای:
پوشش سقف – ورق دور ساختمان به عنوان حصار،ساخت سقف های شیبدار،زیبا سازی نما،سقف شیروانی،هدایت آب باران در بام ها 
وزن ورق کرکره ای قرمز برای نوع با ضخامت ۰٫۵ میلیمتر ۳٫۹ کیلوگرم در متر مربع می باشد.

جهت سفارش کالا با کارشناسان شرکت فولاد کبیر تماس بگیرید.

ورق سینوسی کرکره قرمز

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

نام شما
نظر شما
Captcha

نظرات کاربران

6 روز قبل, دوشنبه 23 فروردین 1400 در 09:53:19 ق.ظ

قیمت روز ورق قرمز سینوسی سقف شیروانی را اعلام میفرمایید

مدیرسایت

نوسان قیمت بسیار زیاد شده امروز و جهت استعلام قیمت روز ورق قرمزشیروانی با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید

سوالات متداول

امکان خریدورق طرح دارشیروانی بصورت اینترنتی از روی سایت و یا تماس تلفنی با شرکت فولادکبیرامکان پذیر است.

پس از اتمام مراحل خرید و ارسال لیستوفر طول وتعداد ورق ها توسط خریداران،زمان تحویل وفرم دهی  ورق های شیروانی یک الی دو روز کاری میباشد.

در روش حمل ورق های شیروانی و اعلام بار به شرکت های حمل ونقل هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و مشتریان میتوانند جهت حمل کالا از باربری های معتمد خود اقدام نمایند.

پس از مشخص شدن قیمت روز ورق سقف شیروانی فروش اینترنتی فعال و مشتریان میتوانند بسهولت از روی سایت اقدام به خریدکالا نمایند در مواقعی که نوسان قیمت شدید باشد،فروش اینترنتی غیرفعال و تماس با کارشناسان شرکت توسط مشتریان تنها روش خرید می باشد.